Lista aktualności Lista aktualności

Dogtrekking - rejestracja!

Zapewne pamiętacie jeszcze ubiegłoroczny dogtrekking?!  Jeżeli nie, to zajrzyjcie do dołączonej poniżej galerii zdjęć. Tuż po zakończeniu ubiegłorocznej imprezy zaczęliśmy otrzymywać od Was informacje, że należałoby ją powtórzyć w następnym roku. Zgodnie z hasłem „Lasy Państwowe. Zapraszamy” oraz „Dla lasu. Dla ludzi” czynimy to, a tym samym spełniamy Wasze życzenie. Ale do rzeczy:

Już wspominaliśmy swojego czasu w zajawce, że tegoroczny dogtrekking odbędzie się 8 września na polanie rekreacyjnej Świętobór w miejscowości Święte. Aby jednak nie kopiować ubiegłorocznych atrakcji (część z nich powtórzy się siłą rzeczy), zadbaliśmy o ich urozmaicenie – o wybranych niespodziankach będziemy Was informować w kolejnych artykułach.

W tym roku dogtrekking rozpocznie się dopiero o godz. 15:00. Dlaczego? Ano ma to ścisły związek z atrakcjami, o których pisaliśmy wyżej, ale teraz o tym sza!

Pod artykułem znajdziecie pierwsze niezbędne dokumenty związane z rejestracją uczestników oraz dodatkowe informacje. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, a tymczasem zapraszamy do rejestracji swojego udziału w imprezie!

Darz Bór!