Lista aktualności Lista aktualności

Zapisy na Leśny Dogtrekking ruszyły!!!

Mamy dobrą widomość dla wszystkich biegaczy i ich czworonożnych przyjaciół! Otóż 7 września br. odbędzie się kolejna edycja „Leśnego Dogtrekkingu”. Tradycyjnie zapraszamy wszystkich na polane rekreacyjną w miejscowości Święte (niedaleko Konotopu).

W tym roku będzie to impreza dzienna. Rejestracja uczestników rozpocznie się już o godzinę 8:00, natomiast zakończenie przewidujemy na ok. 17:00.

Dla tych którzy nie brali nigdy udziału w naszym dogtrekkingu należy się kilka słów wyjaśnienia. Wraz ze swoimi czworonogami ruszycie na trasę 5 lub 15 kilometrową. Po drodze napotkacie tzw. punkty kontrolne, czyli miejsca w których czekają zadania do wykonania-niespodzianki. Po zaliczeniu wszystkich punktów uczestnicy biegną do mety. Zasady punktacji i klasyfikacji znajdziecie z regulaminie poniżej.

Prócz samego biegu, na polanie dostępne będą liczne atrakcje. Jakie? Przyjedźcie do nas, to się sami przekonacie.

Pod artykułem znajdziecie pierwsze niezbędne dokumenty związane z rejestracją uczestników oraz kilka dodatkowych informacji o przedsięwzięciu. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, a tymczasem zapraszamy do rejestracji udziału w imprezie! Liczba miejsc ograniczona!!!

Musimy Wam jeszcze o czymś powiedzieć – całe wydarzenie będziemy mogli zrealizować dzięki dofinansowaniu uzyskanemu z Centrum Informacyjnego Lasów Państwowych w Warszawie.

Darz Bór!